O firmie arrow Drzwi zewnętrzne
Strona główna
O firmie
Stolarka okienna
Okna PCV
Okna drewniane
Okna dachowe
Drzwi
Drzwi wewnętrzne
Drzwi zewnętrzne
Bramy Garażowe
Bramy garażowe
Rolety
Rolety wewnętrzne
Rolety zewnętrzne
Kontakt
Kontakt
Mapa dojazdu
 

Drzwi zewnętrzne - zabezpieczające, antywłamaniowe, antywyważeniowe
Drzwi zewnętrzne to produkt szczególnej uwagi, ze względu na zastosowanie zabezpieczenie budynku przed niechcianym gościem.
Budujesz dom, stoisz przed wyborem jego wizytówki - drzwi zewnętrznych, które są zaproszeniem do wnętrza, a jednocześnie mają chronić przed oddziaływaniem otoczenia i intruzami. Właśnie dla Ciebie opracowaliśmy system pozwalający zaspokoić wysokie oczekiwania. Oprócz bogatej kolekcji drzwi sosnowych i dębowych posiadających Certyfikat Europejski możesz dobrać naświetla boczne i górne do prawie każdego otworu przewidzianego przez Architekta.

Oferujemy drzwi zewnętrzne metalowe, otwierane do wewnątrz, odporne na warunki atmosferyczne.

 

 Drzwi wyposażone są w dwa zamki, bolce antywyważeniowe, ościeżnicę metalową oraz komplet uszczelek. Przystępna cena oraz podwyższona izolacja cieplna - to cechy, dzięki którym drzwi cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród naszych Klientów.

Z uwagi na niekorzystne działanie promieni słonecznych oraz wód opadowych na wszelkiego rodzaju powierzchnie lakierowane zalecamy stosowanie zadaszenia drzwi zewnętrznych. Zadaszenie to zapobiegnie nadmiernemu nagrzewaniu się powierzchni drzwi pod wpływem słońca (szczególnie dotyczy to ciemnych powierzchni) oraz zaleganiu w zagłębieniach zamarzniętej wody lub śniegu.

 

 

 

Firma Door-System działa na rynku od 2001 roku, oferuje drzwi drewniane zewnętrzne i wewnętrzne. Drzwi wykonywane są z wysokogatunkowego drewna sosnowego i mahoniowego. W celu uzyskania wysokiej jakości naszych wyrobów stosowane są wyłącznie materiały uznanych firm, a drewno do produkcji specjalnie wyselekcjonowane.

 
 
Sondy
Co jest ważniejsze przy wyborze okien?
 
Realizacje
Nasze realizacje
Współpraca
Współpraca

Design by www.gpwinfo.pl

© 2008 maximus - okna pcv